top of page

Discord menşeili bir topluluk olarak oluşturduğumuz ve Maskeli Balonun aslen bulunduğunu var saydığımız şatodan; merhaba

Bu internet sitesi ile birlikte discord topluluğumuzda dahil olmak üzere her insanı en azından bir kere okumak niyetindeyiz. Bu niyetin arkasında ki itici güç ise anlamaya duyulan ihtiyaç. Sizleri, daha ileriye birlikte gitmek isteyenleri, gittiği ilerileri paylaşmak isteyenleri dinlemek ve anlamak isteğindeyiz. Bunun için bir arada bulunmanın ve bir topluluk olmanın çok önemli olduğuna inanıyoruz. En önemli kısım ise "Başvuru" bölümünden bize göndereceğiniz formlar. Eksiksiz ve doğru olmaları  hepimiz için çok kıymetli olan zamanı boşa harcamamızı önleyecektir. Bir forma geri dönüş süremizin en uzun şartlarda 48 saat olduğunu ve olumsuz başvurulara geri dönüş yapılmayacağını da bilmelisiniz.  

20 Yaşının altındaki dostlarımızdan formu doldurmamalarını rica ediyoruz zira dikkate alınmayacaklar. 

Ayrıca formunuzda kendinizi ne kadar detaylı tanıtırsanız size ulaşma hızımız bir o kadar artacaktır. Yine de formunuzu doldurduktan sonra aranızdan otomatik bir kayıt yada alım işlemi bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacaktır. Formunuzun ardın sizleri bir de sesli bir görüşme bekliyor olacak. Bu sesli görüşmede aramıza katılıp katılmayacağınıza karar veriyor ve detayları konuşuyor olacağız.

Maskelerimiz :

"Şatomuzda herkes istisnasız bir maskeye sahiptir."

MERHABA
bottom of page